Opony do przyczepy Rosava 155/80R13 TRL-502 84N R-F M+S

Opony do przyczepy Rosava 155/80R13 TRL-502 84N R-F M+S
Opis
Szerokość
155
Profil
80
Średnica
13
Przeznaczenie
Całoroczna
Typ
dostawcza
DOT
2019
Indeks nośności
84 - 500 kg na oponę
Indeks prędkości
N (140 km/h)
Czas dostawy
1 dzień

OPONY CAŁOROCZNE

4823100301350
100,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępna

Ukraińska marka ROSAVA produkuje opony od 1972 roku. Zdolności produkcyjne firmy wynoszą około 6 milionów opon rocznie. Oferta obejmuje ponad 100 rozmiarów opon do samochodów osobowych, dostawczych, 4x4, a także samochodów ciężarowych, minibusów, trolejbusów, pojazdów rolniczych i pojazdów podłogowych, oraz dużych opon dla przemysłu.

Wszystkie produkty firmy wytwarzane są w ogromnym ukraińskim koncernie Rosava, który jest szeroko znany jako lider branży chemicznej w krajach WNP i Europie. Cała produkcja jest pod stałą kontrolą wiodących i doświadczonych inżynierów firmy, a nowe i unikalne wyposażenie zakładu pomaga w produkcji wysokiej jakości niezawodnych opon. CJSC "Rosava" posiada certyfikat zgodności z międzynarodową normą ISO 9001: 2000.

Marka ROSAVA współpracuje z wieloma europejskimi i międzynarodowymi firmami, a także wykorzystuje know-how i technologie wiodących niemieckich, angielskich, tureckich i rosyjskich producentów opon, co ma pozytywny wpływ na jakość produkowanych wyrobów. Pomimo młodego wieku, produkty firmy są już rozpoznawalne i pożądane nie tylko na rynku krajowym, ale także na rynku europejskim.

Popularność opon ROSAVA powoduje nie tylko rozsądna cena i wysoka jakość, ale także rozsądne i doskonałe połączenie z każdymi warunkami klimatycznymi i drogowymi. Asortyment firmy może się pochwalić już kilkoma modelami bieżników zarówno letnich i zimowych jak również całorocznych. Modele te są wykonane z najbardziej unikalnej mieszanki gumowej, z dodatkiem dwutlenku krzemu, naturalnych olejów i gumy najwyższej jakości, co pozytywnie wpływa nie tylko na trwałość, ale również znacznie poprawia przyczepność, sterowność przy każdej prędkości i przy każdych warunkach klimatycznych.

 

ROSAVA TRL-502

Opona jest przeznaczona do transportu przy niskich prędkościach, w szczególności lekkich przyczepek i przyczep. Wzór bieżnika ma zmniejszone opory toczenia i niski poziom hałasu.

Opony ROSAVA TRL-502 to opony całoroczne, które cechują się trwałością, niezawodnością oraz bezpieczeństwem. Mocna konstrukcja zapewnia wytrzymałość i brak odkształceń oraz gwarantuje dużą przyczepność i pełną kontrolę podczas jazdy nawet przy dużym obciążeniu.

Symetryczny kształt rzeźby bieżnika sprawnie odprowadza wodę, a płaski profil zwiększa przyleganie opony do nierównej nawierzchni, przez co zachowana jest większa stabilność, szczególnie podczas deszczowej aury.

4823100301350
Opis
Szerokość
155
Profil
80
Średnica
13
Przeznaczenie
Całoroczna
Typ
dostawcza
DOT
2019
Indeks nośności
84 - 500 kg na oponę
Indeks prędkości
N (140 km/h)
Czas dostawy
1 dzień
Specyficzne kody
Nowa rejestracja konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło