Opony Całoroczne Premiorri Vimero Suv 235/75R15 105H

Opony Całoroczne Premiorri Vimero Suv  235/75R15 105H
Opis
Szerokość
235
Profil
75
Średnica
15
Przeznaczenie
Całoroczna
Typ
osobowa
DOT
2019
Indeks nośności
45 - 165 kg na oponę
Indeks prędkości
H (210 km/h)
Czas dostawy
1 dzień

OPONY CAŁOROCZNE

4823100302432
232,25 zł
Brutto
Ilość
Dostępna

Marka Premiorri jest stosunkowo nowym graczem na światowym rynku opon i od 2009 roku kiedy to powstała stopniowo staje się liderem w swoim segmencie. Marka została założona w Wielkiej Brytanii, ale wszystkie zakłady produkcyjne firmy znajdują się na Ukrainie.

Marka Premiorri produkuje opony letnie, zimowe i całoroczne przeznaczone do samochodów osobowych, dostawczych i 4x4 . Wszystkie produkty firmy wytwarzane są w ogromnym ukraińskim koncernie Rosava , który jest szeroko znany jako lider branży chemicznej w krajach WNP i Europie. Cała produkcja jest pod stałą kontrolą wiodących i doświadczonych inżynierów firmy, a nowe i unikalne wyposażenie zakładu pomaga w produkcji wysokiej jakości niezawodnych opon.

Marka Premiorri współpracuje z wieloma europejskimi i międzynarodowymi firmami, a także wykorzystuje know-how i technologie wiodących niemieckich, angielskich, tureckich i rosyjskich producentów opon, co ma pozytywny wpływ na jakość produkowanych wyrobów. Pomimo młodego wieku, produkty firmy są już rozpoznawalne i pożądane nie tylko na rynku krajowym, ale także na rynku europejskim.

Popularność opon Premiorri powoduje nie tylko rozsądna cena i wysoka jakość, ale także rozsądne i doskonałe połączenie z każdymi warunkami klimatycznymi i drogowymi. Asortyment firmy może się pochwalić już kilkoma modelami bieżników zarówno letnich i zimowych jak również całorocznych. Modele te są wykonane z najbardziej unikalnej mieszanki gumowej, z dodatkiem dwutlenku krzemu, naturalnych olejów i gumy najwyższej jakości, co pozytywnie wpływa nie tylko na trwałość, ale również znacznie poprawia przyczepność, sterowność przy każdej prędkości i przy każdych warunkach klimatycznych.

 

Premiorri VIMERO-SUV to opony całoroczne, które dzięki specjalnie opracowanym mieszankom gumowym i wzorowi bieżnika zapewniają wysokie bezpieczeństwo i komfort latem, łagodną zimą i poza sezonem.

Bieżnik został wykonany z kilku gum o różnym składzie:

- warstwa zewnętrzna zapewnia zwiększoną odporność na zmiany temperatury i niezawodną przyczepność w każdych warunkach atmosferycznych

- warstwa wewnętrzna na bazie kauczuku naturalnego zapewnia bardzo dobre odprowadzanie ciepła, co wydłuża żywotność opony.

Boczne rowki  są oddzielone szerokimi kanałami obwodowymi, które znajdują się pod różnymi kątami w stosunku do kierunku obrotu opony. Mają zmienną głębokość i szerokość, co pozwala uniknąć niepotrzebnych skrętów powietrza i zapewnia szybkie odprowadzenie wody.Dodatkowo zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego dźwięku i znacznie poprawia komfort akustyczny.

4823100302432
Opis
Szerokość
235
Profil
75
Średnica
15
Przeznaczenie
Całoroczna
Typ
osobowa
DOT
2019
Indeks nośności
45 - 165 kg na oponę
Indeks prędkości
H (210 km/h)
Czas dostawy
1 dzień
Specyficzne kody
Nowa rejestracja konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło