Opony zimowe Toyo Observe Van 195/70R15 104S

Opony zimowe Toyo Observe Van 195/70R15 104S

Opis

Czas dostawy
2-3 dni robocze

 

OPONA ZIMOWA

4035500
268,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępna

Opony zimowe Toyo Observe Van w rozmiarze 195/70 R15 przeznaczone są do samochodów kompaktowych, średnich i miejskich. Rozmiar zapisany jest na bokach opony. Pierwsza część 195 wskazuje nam jaką szerokość ma opona zimowa i jest podana w milimetrach. Po ukośniku producent podaje wysokość profilu 70 i jest to procentowa wartość z szerokości 195 mm. Wyższe profile oferują kierowcy lepszą wygodę podczas jazdy. Opona o profilu 70 dobrze eliminuje drgania i nierówności drogi dając kierowcy poczucie wysokiego komfortu w czasie podróży. „R” spotykane na boku opony wskazuje na radialną budowę konstrukcji karkasu, co jest obecnie standardem w produkcji opon samochodowych. Ostatnia wartość mówi o średnicy koła 15 wskazaną w calach.

Opony zimowe stworzono do bezpiecznej jazdy kiedy temperatura dobowa zniża się poniżej 7oC. Kierowcy wówczas powinni zacząć myśleć o wymianie opon na zimowe nie czekając na pierwsze opady śniegu. Opony zimowe posiadają inny skład niż w oponach letnich co sprawia, że w ujemnych temperaturach nadal są miękkie i dobrze trzymają się drogi. Wzór widoczny na czole opony jest nieco inny jak w oponach letnich co również podyktowane jest zapewnieniem najwyższego możliwego bezpieczeństwa dla podróżujących.

Segment opon o mocnej i wytrzymałej budowie skierowany dla samochodów dostawczych i busów. Opony dostawcze są optymalizowane komputerowo w celu osiągania długich przebiegów poprzez zapewnienie odpowiedniego, równomiernego rozłożenia nacisków. Pomimo bardziej złożonej struktury wewnętrznej producenci dążą do uzyskania opon o niskiej emisji hałasu. Opony dostawcze charakteryzują się dobrą precyzją kierowania. W celu rozpoznania opony dostawczej można poszukać oznaczenia C oraz podwójnego indeksu ładowności np. 113/111. Opony dostawcze są sztywne, aby mogły wytrzymywać duże naciski oraz ewentualne uderzenia mechaniczne np. na dziurawych drogach.

4035500

Opis

Czas dostawy
2-3 dni robocze

Specyficzne kody

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło