Opony całoroczne Toyo Celsius 185/65R15 88H

Opony całoroczne Toyo Celsius 185/65R15 88H
Opis
Czas dostawy
2-3 dni robocze

OPONY CAŁOROCZNE

3802000
212,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępna

Opona całoroczna marki Toyo charakteryzuje się zaawansowanymi rozwiązaniami dla zapewnienia najlepszych osiągów w każdych warunkach atmosferycznych. Dzięki zoptymalizowanej konstrukcji bieżnika gwarantuje bardzo dobrą przyczepność na suchej, mokrej, ośnieżonej i oblodzonej nawierzchni. Gęsta sieć rowków na bieżniku opony skutecznie odprowadza wodę, śnieg i błoto pośniegowe, zmniejszając ryzyko niebezpiecznego aquaplaningu. Dodatkowo, dzięki sztywnym blokom bieżnika opona bardzo dobrze sprawdza się w ekstremalnych warunkach zimowych, zapewniając stabilność, precyzję kierowania oraz optymalną kontrolę nad pojazdem.

Opony całoroczne Toyo Celsius w rozmiarze 185/65 R15 przeznaczone są do samochodów kompaktowych, średnich i miejskich. Rozmiar zapisany jest na bokach opony. Pierwsza część 185 wskazuje nam jaką szerokość ma opona całoroczna i jest podana w milimetrach. Po ukośniku producent podaje wysokość profilu 65 i jest to procentowa wartość z szerokości 185 mm. Wyższe profile oferują kierowcy lepszą wygodę podczas jazdy. Opona o profilu 65 dobrze eliminuje drgania i nierówności drogi dając kierowcy poczucie wysokiego komfortu w czasie podróży. „R” spotykane na boku opony wskazuje na radialną budowę konstrukcji karkasu, co jest obecnie standardem w produkcji opon samochodowych. Ostatnia wartość mówi o średnicy koła 15 wskazaną w calach.

Opony całoroczne skierowane dla osób poruszających się autami sporadycznie, przeważnie w mieście przy zachowaniu wysoce spokojnego stylu jazdy. Opony całoroczne cieszą się dużą popularnością, a  w ślad za tym producenci poszerzają ten segment ogumienia i udoskonalają go. Opony wielosezonowe dają bezpieczeństwo i możliwość zapomnienia o odwiedzinach w serwisie wulkanizacyjnym w okresie wiosennym oraz jesiennym.

3802000
Opis
Czas dostawy
2-3 dni robocze
Specyficzne kody
Nowa rejestracja konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło