ROSAVA 175/70R14 SNOWGARD 84T

128,74 zł
Brutto
Ilość

Rosava Snowgard

Unikalna konstrukcja rzeźby bieżnika została zaprojektowana w taki sposób, że podczas jazdy poprzeczne rowki bieżnika znajdują się pod różnymi kątami w stosunku do kierunku jazdy. Dlatego, niezależnie od stanu opony, część lameli nadal działa efektywnie, zachowując dobrą przyczepność na drodze. Poprawia to prowadzenie samochodu podczas jazdy, zarówno w linii prostej, jak i na zakrętach.

Zastosowana w oponie Snowgard technologia 3 D GRIPPING  zapewnia maksymalną przyczepność opony przy zachowaniu elastyczności gumy w niskich temperaturach.

Dzięki zastosowaniu w oponie najnowszych technologii i materiałów, Rosava Snowgard ułatwia oponom pokonywanie trudnych obszarów zimowych dróg i skuteczne pokonywanie pokrytej śniegiem i błotem pośniegowym nawierzchni oraz pokrytych śniegiem i lodem dróg, zapewniając:

  • wysokie właściwości hamowania opony na śliskich nawierzchniach śniegowych i lodowych;
  • doskonała przepustowość w trudnych warunkach zimowych;
  • zwiększona stabilność i dobra przyczepność, w tym na zakrętach.

CECHY i ZALETY:

+ Maksymalna przyczepność.

Dzięki unikalnej technologii 3 D GRIPPING  i optymalnemu ułożeniu bieżnika w kształcie litery „V” zapewniona jest maksymalna trakcja i stabilność podczas zimowych podróży.

+ Zwiększona stabilność i przyczepność na nierównym śniegu dzięki licznym zębatym lamelom wgryzających się w nawierzchnię pokrytą śniegiem.

+ Zwiększona przyczepność na mokrej drodze i ochrona przed aquaplaningiem. Optymalny kąt nachylenia szerokich rowków pozwala usunąć jak najwięcej wody i śniegu z miejsca kontaktu opony z nawierzchnią. Gęsto rozmieszczone małe poprzeczne rowki tworzą liczne dodatkowe powierzchnie, które przecinają warstwę wody.

+ Stabilność boczna na ubitym i zrolowanymym śniegu jest zapewniona dzięki pochyłym, poprzecznym rowkom ze zoptymalizowanym kątem nachylenia.

 

4823100300865
236 Sztuki

Opis

Szerokość
175
Profil
70
Średnica
14
Przeznaczenie
ZIMA
Typ
osobowa
DOT
2019
Indeks nośności
84 - 500 kg na oponę
Indeks prędkości
T (190 km/h)
Czas dostawy
1 dzień

Specyficzne kody

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło