ROSAVA 175/70R14 SNOWGARD 84T

ROSAVA 175/70R14 SNOWGARD 84T
Opis
Szerokość
175
Profil
70
Średnica
14
Przeznaczenie
Zima
Typ
osobowa
DOT
2019
Indeks nośności
84 - 500 kg na oponę
Indeks prędkości
T (190 km/h)
Czas dostawy
1 dzień
4823100300865
124,25 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Rosava Snowgard

Unikalna konstrukcja rzeźby bieżnika została zaprojektowana w taki sposób, że podczas jazdy poprzeczne rowki bieżnika znajdują się pod różnymi kątami w stosunku do kierunku jazdy. Dlatego, niezależnie od stanu opony, część lameli nadal działa efektywnie, zachowując dobrą przyczepność na drodze. Poprawia to prowadzenie samochodu podczas jazdy, zarówno w linii prostej, jak i na zakrętach.

Zastosowana w oponie Snowgard technologia 3 D GRIPPING  zapewnia maksymalną przyczepność opony przy zachowaniu elastyczności gumy w niskich temperaturach.

Dzięki zastosowaniu w oponie najnowszych technologii i materiałów, Rosava Snowgard ułatwia oponom pokonywanie trudnych obszarów zimowych dróg i skuteczne pokonywanie pokrytej śniegiem i błotem pośniegowym nawierzchni oraz pokrytych śniegiem i lodem dróg, zapewniając:

  • wysokie właściwości hamowania opony na śliskich nawierzchniach śniegowych i lodowych;
  • doskonała przepustowość w trudnych warunkach zimowych;
  • zwiększona stabilność i dobra przyczepność, w tym na zakrętach.

CECHY i ZALETY:

+ Maksymalna przyczepność.

Dzięki unikalnej technologii 3 D GRIPPING  i optymalnemu ułożeniu bieżnika w kształcie litery „V” zapewniona jest maksymalna trakcja i stabilność podczas zimowych podróży.

+ Zwiększona stabilność i przyczepność na nierównym śniegu dzięki licznym zębatym lamelom wgryzających się w nawierzchnię pokrytą śniegiem.

+ Zwiększona przyczepność na mokrej drodze i ochrona przed aquaplaningiem. Optymalny kąt nachylenia szerokich rowków pozwala usunąć jak najwięcej wody i śniegu z miejsca kontaktu opony z nawierzchnią. Gęsto rozmieszczone małe poprzeczne rowki tworzą liczne dodatkowe powierzchnie, które przecinają warstwę wody.

+ Stabilność boczna na ubitym i zrolowanymym śniegu jest zapewniona dzięki pochyłym, poprzecznym rowkom ze zoptymalizowanym kątem nachylenia.

 

4823100300865
Opis
Szerokość
175
Profil
70
Średnica
14
Przeznaczenie
Zima
Typ
osobowa
DOT
2019
Indeks nośności
84 - 500 kg na oponę
Indeks prędkości
T (190 km/h)
Czas dostawy
1 dzień
Specyficzne kody
Nowa rejestracja konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło