ROSAVA 185/60R14 82H ITEGRO

ROSAVA 185/60R14 82H ITEGRO
Opis
Szerokość
185
Profil
60
Średnica
14
Przeznaczenie
Lato
DOT
2019
Indeks nośności
82 - 475 kg na oponę
Indeks prędkości
H (210 km/h)
Czas dostawy
1 dzień

ROSAVA ITEGRO zapewnia bezpieczeństwo i radość z jazdy. Zastosowana w oponie technologia SILANIZATION to innowacyjna metoda mieszania gumy nowej generacji z wysoką zawartością krzemionki poprzez zastosowanie nowoczesnych komponentów w procesie produkcji mieszanki gumowej. Rezultatem jest doskonała przyczepność opony na suchych i mokrych nawierzchniach oraz zmniejszone opory toczenia, co z kolei zmniejsza zużycie paliwa.

4823100300353
119,49 zł
Brutto
Ilość
Dostępna

Ukraińska marka ROSAVA produkuje opony od 1972 roku.  Zdolności produkcyjne firmy wynoszą około 6 milionów opon rocznie. Oferta obejmuje ponad 100 rozmiarów opon do samochodów osobowych, dostawczych, 4x4, a także samochodów ciężarowych, minibusów, trolejbusów, pojazdów rolniczych i pojazdów podłogowych, oraz dużych opon dla przemysłu.

Wszystkie produkty firmy wytwarzane są w ogromnym ukraińskim koncernie Rosava , który jest szeroko znany jako lider branży chemicznej w krajach WNP i Europie. Cała produkcja jest pod stałą kontrolą wiodących i doświadczonych inżynierów firmy, a nowe i unikalne wyposażenie zakładu pomaga w produkcji wysokiej jakości niezawodnych opon. CJSC "Rosava" posiada certyfikat zgodności z międzynarodową normą ISO 9001: 2000.

Marka ROSAVA współpracuje z wieloma europejskimi i międzynarodowymi firmami, a także wykorzystuje know-how i technologie wiodących niemieckich, angielskich, tureckich i rosyjskich producentów opon, co ma pozytywny wpływ na jakość produkowanych wyrobów. Pomimo młodego wieku, produkty firmy są już rozpoznawalne i pożądane nie tylko na rynku krajowym, ale także na rynku europejskim.

Popularność opon ROSAVA powoduje nie tylko rozsądna cena i wysoka jakość, ale także rozsądne i doskonałe połączenie z każdymi warunkami klimatycznymi i drogowymi. Asortyment firmy może się pochwalić już kilkoma modelami bieżników zarówno letnich i zimowych jak również całorocznych. Modele te są wykonane z najbardziej unikalnej mieszanki gumowej, z dodatkiem dwutlenku krzemu, naturalnych olejów i gumy najwyższej jakości, co pozytywnie wpływa nie tylko na trwałość, ale również znacznie poprawia przyczepność, sterowność przy każdej prędkości i przy każdych warunkach klimatycznych.

 

Opony ROSAVA ITEGRO to europejskie opony wyprodukowane na Ukrainie, należące do klasy ekonomicznej. Opony tej klasy zapewniają optymalny poziom osiągów w najlepszej cenie. Przeznaczone są do samochodów osobowych. Gwarantują wysokie osiągi na mokrej i suchej nawierzchni.

ROSAVA ITEGRO  zapewnia bezpieczeństwo i radość z jazdy. Łączy innowacyjne rozwiązania technologiczne i projektowe, aby osiągnąć idealną równowagę pomiędzy podstawowymi właściwościami technicznymi i zwiększonymi wymaganiami klientów. Nowoczesny wzór bieżnika oraz unikalne właściwości składników mieszanki gumowej zapewniają doskonałą trakcję zarówno w pełnym słońcu, jak i przy deszczowej pogodzie.

Zastosowana w oponie technologia SILANIZATION to innowacyjna metoda mieszania gumy nowej generacji z wysoką zawartością krzemionki poprzez zastosowanie nowoczesnych komponentów w procesie produkcji mieszanki gumowej. Rezultatem jest doskonała przyczepność opony na suchych i mokrych nawierzchniach oraz zmniejszone opory toczenia, co z kolei zmniejsza zużycie paliwa. Oponę Rosava ITEGRO charakteryzuje również zwiększona żywotność opony.

Zalety:

+ Dobra przyczepność

+ Stabilne pokonywanie zakrętów

+ Komfortowa i oszczędna

4823100300353
Opis
Szerokość
185
Profil
60
Średnica
14
Przeznaczenie
Lato
DOT
2019
Indeks nośności
82 - 475 kg na oponę
Indeks prędkości
H (210 km/h)
Czas dostawy
1 dzień
Specyficzne kody
Nowa rejestracja konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło