Opony Zimowe Premiorri ViaMaggiore 195/60R15 88T

Opony Zimowe Premiorri ViaMaggiore 195/60R15 88T
Opis
Szerokość
195
Profil
60
Średnica
15
Przeznaczenie
Zima
Typ
osobowa
DOT
2019
Indeks nośności
88 - 560 kg na oponę
Indeks prędkości
T (190 km/h)
Czas dostawy
1 dzień

 

OPONA ZIMOWA

4823100301930
139,49 zł
Brutto
Ilość
Dostępna

Premiorri ViaMaggiore

W oponie ViaMaggiore została zaprojektowana specjalna technologia „Zeasnate”, która zapewnia maksymalną przyczepność opony przy zachowaniu elastyczności gumy w niskich temperaturach. Mieszanki gumowe zastosowane w bieżniku zawierają wypełniacz kwasu krzemowego Zeosil oraz dużą liczbę kauczuku naturalnego (do 80%).

Dzięki zastosowaniu w oponie najnowszych technologii i materiałów, Premiorri ViaMaggiore ułatwia oponom pokonywanie trudnych obszarów zimowych dróg i skuteczne pokonywanie pokrytej śniegiem i błotem pośniegowym nawierzchni oraz pokrytych śniegiem i lodem dróg, zapewniając:

• wysokie właściwości hamowania opony na śliskich nawierzchniach śniegowych i lodowych;

• doskonała przepustowość w trudnych warunkach zimowych;

• zwiększona stabilność i dobra przyczepność, w tym na zakrętach.

CECHY i ZALETY:

+ Maksymalna przyczepność.

Dzięki unikalnej technologii Zeasnate i optymalnemu ułożeniu gumowych „kolców” w kształcie litery „Z” umieszczonych w różnych częściach rzeźby bieżnika, zapewniona jest maksymalna trakcja i stabilność podczas zimowych podróży.

+ Zwiększona stabilność i przyczepność na nierównym śniegu dzięki licznym zębatym lamelom wgryzających się w nawierzchnię pokrytą śniegiem.

+ Zwiększona przyczepność na mokrej drodze i ochrona przed aquaplaningiem. Optymalny kąt nachylenia szerokich rowków pozwala usunąć jak najwięcej wody i śniegu z miejsca kontaktu opony z nawierzchnią. Gęsto rozmieszczone małe poprzeczne rowki tworzą liczne dodatkowe powierzchnie, które przecinają warstwę wody.

+ Stabilność boczna na zrolowanym śniegu jest zapewniona dzięki pochyłym, poprzecznym rowkom ze zoptymalizowanym kątem nachylenia.

 

4823100301930
Opis
Szerokość
195
Profil
60
Średnica
15
Przeznaczenie
Zima
Typ
osobowa
DOT
2019
Indeks nośności
88 - 560 kg na oponę
Indeks prędkości
T (190 km/h)
Czas dostawy
1 dzień
Specyficzne kody
Nowa rejestracja konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło