Opony Letnie Premiorri Solazo S Plus 195/65R15 95V XL

Opony Letnie Premiorri Solazo S Plus 195/65R15 95V XL
Opis
Szerokość
195
Profil
65
Średnica
15
Przeznaczenie
Lato
DOT
2019
Indeks nośności
95 - 690 kg na oponę
Indeks prędkości
V (240 km/h)
Czas dostawy
1 dzień

  

OPONA LETNIA

4823100302654
149,25 zł
Brutto
Ilość
Dostępna

Marka Premiorri jest stosunkowo nowym graczem na światowym rynku opon i od 2009 roku kiedy to powstała stopniowo staje się liderem w swoim segmencie. Marka została założona w Wielkiej Brytanii, ale wszystkie zakłady produkcyjne firmy znajdują się na Ukrainie.

Marka Premiorri produkuje opony letnie, zimowe i całoroczne przeznaczone do samochodów osobowych, dostawczych i 4x4 . Wszystkie produkty firmy wytwarzane są w ogromnym ukraińskim koncernie Rosava , który jest szeroko znany jako lider branży chemicznej w krajach WNP i Europie. Cała produkcja jest pod stałą kontrolą wiodących i doświadczonych inżynierów firmy, a nowe i unikalne wyposażenie zakładu pomaga w produkcji wysokiej jakości niezawodnych opon.

Marka Premiorri współpracuje z wieloma europejskimi i międzynarodowymi firmami, a także wykorzystuje know-how i technologie wiodących niemieckich, angielskich, tureckich i rosyjskich producentów opon, co ma pozytywny wpływ na jakość produkowanych wyrobów. Pomimo młodego wieku, produkty firmy są już rozpoznawalne i pożądane nie tylko na rynku krajowym, ale także na rynku europejskim.

Popularność opon Premiorri powoduje nie tylko rozsądna cena i wysoka jakość, ale także rozsądne i doskonałe połączenie z każdymi warunkami klimatycznymi i drogowymi. Asortyment firmy może się pochwalić już kilkoma modelami bieżników zarówno letnich i zimowych jak również całorocznych. Modele te są wykonane z najbardziej unikalnej mieszanki gumowej, z dodatkiem dwutlenku krzemu, naturalnych olejów i gumy najwyższej jakości, co pozytywnie wpływa nie tylko na trwałość, ale również znacznie poprawia przyczepność, sterowność przy każdej prędkości i przy każdych warunkach klimatycznych.

Premiorri Solazo SPLUS  to opony zaawansowane technologicznie. Do ich produkcji zastosowano wysokiej jakości kompozycję gum która zapewnia dobrą przyczepność zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni.

Wieloramienny wzór bieżnika zapewnia bardzo dobrą kontrolę nad pojazdem, nawet przy dużych prędkościach.

Odpowiednio ułożone rowki bieżnika ułatwiają odprowadzanie wody i lepszy kontakt z podłożem.

Opony nadają się zarówno do jazdy po mieście jak i poza nim a także po autostradach czy drogach górskich.

 

4823100302654
Opis
Szerokość
195
Profil
65
Średnica
15
Przeznaczenie
Lato
DOT
2019
Indeks nośności
95 - 690 kg na oponę
Indeks prędkości
V (240 km/h)
Czas dostawy
1 dzień
Specyficzne kody
Nowa rejestracja konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło