Opony Zimowe Premiorri ViaMaggiore 165/70R14 81T

Opony Zimowe Premiorri ViaMaggiore 165/70R14 81T
Opis
Szerokość
165
Profil
70
Średnica
14
Przeznaczenie
Zima
Typ
osobowa
DOT
2019
Indeks nośności
81 - 462 kg na oponę
Indeks prędkości
T (190 km/h)
Czas dostawy
1 dzień

 

OPONA ZIMOWA

4823100301855
126,25 zł
Brutto
Ilość
Dostępna

Marka Premiorri jest stosunkowo nowym graczem na światowym rynku opon i od 2009 roku kiedy to powstała stopniowo staje się liderem w swoim segmencie. Marka została założona w Wielkiej Brytanii, ale wszystkie zakłady produkcyjne firmy znajdują się na Ukrainie.

Marka Premiorri produkuje opony letnie, zimowe i całoroczne przeznaczone do samochodów osobowych, dostawczych i 4x4 . Wszystkie produkty firmy wytwarzane są w ogromnym ukraińskim koncernie Rosava, który jest szeroko znany jako lider branży chemicznej w krajach WNP i Europie. Cała produkcja jest pod stałą kontrolą wiodących i doświadczonych inżynierów firmy, a nowe i unikalne wyposażenie zakładu pomaga w produkcji wysokiej jakości niezawodnych opon.

Marka Premiorri współpracuje z wieloma europejskimi i międzynarodowymi firmami, a także wykorzystuje know-how i technologie wiodących niemieckich, angielskich, tureckich i rosyjskich producentów opon, co ma pozytywny wpływ na jakość produkowanych wyrobów. Pomimo młodego wieku, produkty firmy są już rozpoznawalne i pożądane nie tylko na rynku krajowym, ale także na rynku europejskim.

Popularność opon Premiorri powoduje nie tylko rozsądna cena i wysoka jakość, ale także rozsądne i doskonałe połączenie z każdymi warunkami klimatycznymi i drogowymi. Asortyment firmy może się pochwalić już kilkoma modelami bieżników zarówno letnich i zimowych jak również całorocznych. Modele te są wykonane z najbardziej unikalnej mieszanki gumowej, z dodatkiem dwutlenku krzemu, naturalnych olejów i gumy najwyższej jakości, co pozytywnie wpływa nie tylko na trwałość, ale również znacznie poprawia przyczepność, sterowność przy każdej prędkości i przy każdych warunkach klimatycznych.

 

Premiorri ViaMaggiore

W oponie ViaMaggiore została zaprojektowana specjalna technologia „Zeasnate”, która zapewnia maksymalną przyczepność opony przy zachowaniu elastyczności gumy w niskich temperaturach. Mieszanki gumowe zastosowane w bieżniku zawierają wypełniacz kwasu krzemowego Zeosil oraz dużą liczbę kauczuku naturalnego (do 80%).

Dzięki zastosowaniu w oponie najnowszych technologii i materiałów, Premiorri ViaMaggiore ułatwia oponom pokonywanie trudnych obszarów zimowych dróg i skuteczne pokonywanie pokrytej śniegiem i błotem pośniegowym nawierzchni oraz pokrytych śniegiem i lodem dróg, zapewniając:

  • wysokie właściwości hamowania opony na śliskich nawierzchniach śniegowych i lodowych;
  • doskonała przepustowość w trudnych warunkach zimowych;
  • zwiększona stabilność i dobra przyczepność, w tym na zakrętach.

CECHY i ZALETY:

+ Maksymalna przyczepność.

Dzięki unikalnej technologii Zeasnate i optymalnemu ułożeniu gumowych „kolców” w kształcie litery „Z” umieszczonych w różnych częściach rzeźby bieżnika, zapewniona jest maksymalna trakcja i stabilność podczas zimowych podróży.

+ Zwiększona stabilność i przyczepność na nierównym śniegu dzięki licznym zębatym lamelom wgryzających się w nawierzchnię pokrytą śniegiem.

+ Zwiększona przyczepność na mokrej drodze i ochrona przed aquaplaningiem. Optymalny kąt nachylenia szerokich rowków pozwala usunąć jak najwięcej wody i śniegu z miejsca kontaktu opony z nawierzchnią. Gęsto rozmieszczone małe poprzeczne rowki tworzą liczne dodatkowe powierzchnie, które przecinają warstwę wody.

+ Stabilność boczna na zrolowanym śniegu jest zapewniona dzięki pochyłym, poprzecznym rowkom ze zoptymalizowanym kątem nachylenia.

4823100301855
Opis
Szerokość
165
Profil
70
Średnica
14
Przeznaczenie
Zima
Typ
osobowa
DOT
2019
Indeks nośności
81 - 462 kg na oponę
Indeks prędkości
T (190 km/h)
Czas dostawy
1 dzień
Specyficzne kody
Nowa rejestracja konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło