Opony letnie Dunlop Sport Maxx RT 225/45R17 91Y

Opony letnie Dunlop Sport Maxx RT 225/45R17 91Y
Opis
Szerokość
225
Profil
45
Średnica
17
Przeznaczenie
Lato
Typ
osobowa
Indeks nośności
91 - 615 kg na oponę
Indeks prędkości
Y (300 km/h)
Czas dostawy
2-3 dni robocze

  

OPONA LETNIA

531865
369,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępna

Opony letnie Dunlop Sport Maxx RT 2 w rozmiarze 225/45 R17 skierowane są do samochodów sportowych, rodzinnych klasy premium i luksusowych limuzyn. Cały rozmiar umieszczony jest na bokach opony. Pierwszy człon 225 oznacza szerokość opony letnie w milimetrach. Po ukośniku producent wskazuje wartość 45, co odpowiada za wysokość profilu w procencie z szerokości opony 225 mm. Opony obecnie budowane są w technologii radialnej, co potwierdza umieszczona litera „R”. Ostatnim elementem jest średnica 17 podana w calach. Opony o średnicy 17 cali są w tej chwili powszechnie montowane w samochodach klasy średniej i wyższej. Dzięki dość dużej średnicy auto nabiera wyraźnego charakteru, a dzięki odpowiedniej szerokości opona zapewnia stabilność podczas jazdy nawet przy wysokich prędkościach. Zaawansowane modele zapewniają doskonałe parametry jezdne w każdych warunkach - zarówno na drodze suchej jak i mokrej.

Opony Dunlop premium wyróżnia wysoka jakość składników, wytrzymałość i oryginalne wzory bieżnika. Producenci zwracają szczególną uwagę na precyzyjne wykonanie produktu i zastosowanie nowoczesnych technologii. Opony Dunlop nawet przy wysokich prędkościach utrzymują doskonały kontakt z drogą. 

Sukces marki Dunlop zawdzięczamy jeździe kilkulatka na trójkołowym rowerku. Podpatrując zmagania swojego syna z twardą oponą, Irlandczyk John B. Dunlop, wymyślił pierwszą oponę pneumatyczną.

Opony letnie są dedykowane do jazdy w dodatnich temperaturach przekraczających 7o C. Opony letnie posiadają niewielką liczbę nacięć, które emitują niski poziom hałasu przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa nawet przy wysokich prędkościach i opadach deszczu. Opony letnie mają najwyższe wartości trakcyjne do czasu osiągnięcia poziomu bieżnika na pułapie 4mm.

531865
Opis
Szerokość
225
Profil
45
Średnica
17
Przeznaczenie
Lato
Typ
osobowa
Indeks nośności
91 - 615 kg na oponę
Indeks prędkości
Y (300 km/h)
Czas dostawy
2-3 dni robocze
Specyficzne kody
Nowa rejestracja konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło