Opony letnie Dunlop Sport Bluresponse 175/65R15 84H *

Opony letnie Dunlop Sport Bluresponse 175/65R15 84H *
Opis
Szerokość
175
Profil
65
Średnica
15
Przeznaczenie
Lato
Typ
osobowa
Indeks nośności
84 - 500 kg na oponę
Indeks prędkości
H (210 km/h)
Czas dostawy
2-3 dni robocze

  

OPONA LETNIA

529156
292,00 zł
Brutto
Ilość
Dostępna

Opony letnie Dunlop SPORT BLURESPONSE w rozmiarze 175/65 R15 przeznaczone są do samochodów kompaktowych, średnich i miejskich. Rozmiar zapisany jest na bokach opony. Pierwsza część 175 wskazuje nam jaką szerokość ma opona letnia i jest podana w milimetrach. Po ukośniku producent podaje wysokość profilu 65 i jest to procentowa wartość z szerokości 175 mm. Niski profil opony sprawia, że jest ona sztywniejsza i komfort jazdy może być przez to obniżony. Poprawia się jednak trakcja i przyczepność w czasie szybszej jazdy i podczas pokonywania ciasnych zakrętów. Opona o profilu 65 nadaje autu sportowy charakter i ciekawszy wygląd, a przy tym pozwala na więcej podczas szybszej jazdy. „R” spotykane na boku opony wskazuje na radialną budowę konstrukcji karkasu, co jest obecnie standardem w produkcji opon samochodowych. Ostatnia wartość mówi o średnicy koła 15 wskazaną w calach.

Opony Dunlop premium wyróżnia wysoka jakość składników, wytrzymałość i oryginalne wzory bieżnika. Producenci zwracają szczególną uwagę na precyzyjne wykonanie produktu i zastosowanie nowoczesnych technologii. Opony Dunlop nawet przy wysokich prędkościach utrzymują doskonały kontakt z drogą. 

Sukces marki Dunlop zawdzięczamy jeździe kilkulatka na trójkołowym rowerku. Podpatrując zmagania swojego syna z twardą oponą, Irlandczyk John B. Dunlop, wymyślił pierwszą oponę pneumatyczną.

Opony letnie są dedykowane do jazdy w dodatnich temperaturach przekraczających 7o C. Opony letnie posiadają niewielką liczbę nacięć, które emitują niski poziom hałasu przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa nawet przy wysokich prędkościach i opadach deszczu. Opony letnie mają najwyższe wartości trakcyjne do czasu osiągnięcia poziomu bieżnika na pułapie 4mm.

529156
Opis
Szerokość
175
Profil
65
Średnica
15
Przeznaczenie
Lato
Typ
osobowa
Indeks nośności
84 - 500 kg na oponę
Indeks prędkości
H (210 km/h)
Czas dostawy
2-3 dni robocze
Specyficzne kody
Nowa rejestracja konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło