TIOR

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem na Europę ukraińskich opon Premiorri oraz Rosava. Oprócz tego zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną ogumienia wszystkich renomowanych światowych producentów opon. Obszarem działań firmy jest cały kraj, jak i zagranica. W naszej szerokiej ofercie można znaleźć opony osobowe, 4x4, dostawcze, ciężarowe, przemysłowe i rolnicze. Ponadto oferujemy szeroki wybór felg stalowych i aluminiowych.
Gwarantujemy doskonałe produkty po przystępnych cenach, a nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy pomagają w dokonaniu właściwego wyboru. Poza hurtową i detaliczną sprzedażą opon, na miejscu działa również profesjonalny serwis wymiany opon wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia do obsługi.

Oferujemy:
  • Wysoką jakość produkcji, która odpowiada wysokim normom przepisów międzynarodowych i krajowych, a także standardom jakości oraz jest potwierdzona międzynarodowymi dyplomami i certyfikatami.
  • Stosunek ceny do jakości – znane firmowe marki straszą wysoką ceną , a opony budżetowe – jakością. Opony „PREMIORRI” są rekomendowane jako europejski producent opon nowej generacji o wysokiej jakości i za przystępną cenę!
  • Produkcja obejmuje szeroki wybór rozmiarów i modeli – ponad 250 rozmiarów do samochodów osobowych, dostawczych, 4x4, rolniczych oraz przemysłowych. Naszą ambicją jest oferowanie coraz większego asortymentu towarów w coraz lepszych cenach. Dzięki temu możecie Państwo wybrać dla siebie odpowiedni rozmiar i model.
  • Ważny stosunek do Klienta – reagujemy z wyczuciem na Państwa potrzeby, Wasze zadowolenie z naszych produktów – to dla nas najważniejszy cel! Mamy potencjał i wielkie ambicje aby piąć się w górę zdobywając jeszcze większe zaufanie naszych Klientów i pozyskiwać wciąż nowych. Zakupy u nas to gwarancja najkorzystniej ceny i profesjonalizmu. Satysfakcja Klientów to dla nas priorytet.
  • Wzajemna współpraca – budujemy stosunki z Klientami, partnerami handlowymi i producentami na wysokim poziomie w celu wzajemnego rozwoju i długoterminowej współpracy . Sukces naszych partnerów – to również sukces naszej firmy!
  • Super Lokalizacja – znajdujemy się w centrum Europy, co daje nam możliwość dostarczania produktu do każdej części świata w stosunkowo krótkim terminie. Jesteśmy zawsze gotowi do współpracy z Państwem!

Nowa rejestracja konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło