Obsługa i naprawa każdego rodzaju ogumienia

Kierowców z województwa małopolskiego zapraszamy do naszego serwisu ogumienia niedaleko Krakowa. Na Klientów czekają prawdziwi fachowcy w tej dziedzinie, sprawnie i solidnie świadczący usługi wulkanizacyjne. Do dyspozycji mamy trzy stanowiska do wyważania oraz wymiany opon. Specjalistyczny sprzęt w rękach wykwalifikowanej załogi to gwarancja dobrej obsługi i fachowej pomocy, dlatego nasz serwis ogumienia jest wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia, dzięki czemu możliwa jest obsługa i naprawa każdego rodzaju opon. Wulkanizacja obejmuje m.in. takie usługi jak:

  • wymiana opon,

  • wymiana kół,

  • naprawa opon i kół,

  • wyważanie kół,

  • prostowanie, spawanie felg aluminiowych i stalowych.

Jako specjaliści w branży, od wielu lat prowadzący sprzedaż opon do różnych pojazdów, oferujemy wymianę opon rolniczych, samochodowych, przemysłowych, 4x4, motocyklowych, opon typu runflat oraz opon TIR.

Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję naszych Klientów, dlatego dbamy o najwyższy poziom obsługi. Na wizytę w naszym serwisie opon możesz umówić się telefonicznie lub online, kontaktując się z nami e-mailowo, na dzień i godzinę, które najbardziej Ci odpowiadają. Szanujemy Twój czas, dlatego możesz być pewien, że przyjeżdżając w ustalonym terminie, zostaniesz obsłużony bez opóźnień. Klientom oczekującym na realizację usługi wulkanizacyjnej proponujemy wizytę w naszym biurze, gdzie znajduje się strefa Wi-Fi, ekspres do kawy oraz piłkarzyki. Ponadto prowadzimy przechowalnię opon.

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło