Prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości felg stalowych i aluminiowych do samochodów osobowych i ciężarowych. Są odpowiednie do SUV-ów, doskonale sprawdzają się także w trudnych, offroadowych warunkach, spełniają więc najwyższe wymagania stawiane tego typu produktom: są wykonane z odpowiednich materiałów, a ponadto wyróżniają się interesującym wzornictwem. Oferowane felgi są produkowane przez niemiecką firmę ALCAR.

Stalowe felgi ALCAR STAHLRAD – jakość dorównująca oryginalnym felgom

ALCAR jest liderem na europejskim rynku wtórnym felg stalowych. Marka produkuje felgi zarówno we własnej fabryce, jak i drogą stałej, długotrwałej współpracy z wiodącymi producentami części samochodowych na świecie (np. Hayes-Lemmers, największy światowy producent felg). Własna fabryka ALCAR, – ALCAR Route SA – założona w 1995 roku przez ALCAR Holding, produkuje nawet 2 miliony felg rocznie. To właśnie zakład ALCAR Route SA jest obecnie głównym miejscem produkcji felg stalowych niemieckiej marki.

Fabryka felg grupy ALCAR zawsze koncentrowała się na realizacji potrzeb rynku wtórnego. To podejście przyjęto jako strategiczne w trakcie integracji grupy ALCAR w ciągu ostatnich lat, wobec czego dziś zakład produkcyjny ALCAR Route SA jest bardziej niż kiedykolwiek wcześniej skoncentrowany na zaspokajaniu potrzeb rynku wtórnego, które potrafią bardzo często ulegać przemianom. Fabryka jednak nadąża za tymi zmianami wymagań rynku: uwzględnia je natychmiast dzięki świetnej organizacji. Pomagają w tym zmienne godziny pracy i elastyczne metody produkcji.

ALCAR – w odpowiedzi na potrzeby kierowców

Wysoka jakość to nie wszystko, za co kierowcy cenią felgi ALCAR. Dzięki doskonale rozwiniętej produkcji, zima nie zaskakuje fabryki. Jeszcze zanim sezon zimowy na dobre się rozpocznie, już 2,5 miliona felg stalowych czeka gotowych na natychmiastową wysyłkę do Klientów. Wśród kierowców od dawna krąży opinia, że grupa ALCAR robi wszystko, by felgi dotarły do zamawiających w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. Wobec tego nasza firma, jako dystrybutor stalowych felg ALCAR, również błyskawicznie realizuje zamówienia.

Felgi hybrydowe – nowy kierunek dla felgi stalowej

Ciesząc się pozycją lidera produkcji felg stalowych na rynek wtórny, firma ALCAR musiała zrobić kolejny krok do przodu w rozwoju technologii produkcji. Tak powstała doskonała konstrukcja felgi hybrydowej, wyznaczająca nowy kierunek producentom stalowych felg. Felga hybrydowa ALCAR łączy walory felgi stalowej z wymogami projektowymi felgi aluminiowej. Mówiące same za siebie zalety tego innowacyjnego produktu to m.in.:

 • wypracowane przez ALCAR know how – wg kompetencji lidera wtórnego rynku felg w Europie,
 • najwyższa jakość – potwierdzona w licznych testach,
 • cena – rewelacyjny stosunek ceny do jakości,
 • alternatywa felgi aluminiowej – niedroga i idealna,
 • wykończenie – felga dostarczona z kołpakiem w cenie; montaż za pomocą śrub seryjnych,
 • certyfikat TÜV – uzyskany drogą testów,
 • troska o środowisko – doskonały bilans energii dzięki nowoczesnej technologii produkcji i wykorzystaniu materiałów wysokiej jakości,
 • „top quality swiss made” – spełnione wysokie standardy zarządzania jakością podczas produkcji w Szwajcarii,
 • wzór zastrzeżony.

100% gwarancji dopasowanych czujników TPMS

Za skrótem TPMS kryje się nazwa systemu monitorowania ciśnienia w oponach. TPMS to zintegrowany z pojazdem system, monitorujący na bieżąco ciśnienie w oponach. Od 1 listopada 2014 roku jest obowiązkowym wyposażeniem wszystkich nowo homologowanych pojazdów na terenie całej UE. Felgi ALCAR dają stuprocentową gwarancję dopasowanych czujników TPMS. Wszystkie felgi w momencie zakupu są już przygotowane do montażu niezbędnych czujników bezprzewodowych – tj. TPMS bezpośredni – a najważniejsze informacje producent odnotowuje w certyfikatach TÜV od początku 2012 roku. ALCAR proponuje Klientom w pełni kompleksowe rozwiązanie, na które składają się:

 • idealnie dopasowane czujniki,
 • narzędzia do programowania,
 • narzędzia do montażu i serwisu,
 • wsparcie online,
 • integracja TPMS z Webshop.

Felgi Hayes Lemmerz DOTZ 4X4 OFFROAD – felgi na każdą okazję

Stalowe felgi firmy Hayes Lemmerz do pojazdów ciężarowych, naczep i autobusów, od wielu lat nieprzerwanie wyznaczają nowe, coraz wyższe standardy innym producentom felg. Marka bez wątpienia jest jednym z liderów na rynku. Felgi DOTZ 4x4 spełnią Twoje najbardziej ekstremalne wymagania zarówno offroad, jaki i onroad.

Jak oznaczone są felgi Lemmerz?

Każda felga firmy Hayes Lemmerz, zgodnie z DIN 7829 lub ISO 3911, oznaczone jest logo marki, numerem referencyjnym felgi, jej rozmiarem oraz datą produkcji. Numer referencyjny w jednoznaczny sposób pozwala zweryfikować i określić nie tylko model felgi, lecz także odnieść się na jego podstawie do odpowiednich rysunków technicznych, w oparciu o które została wyprodukowana.

Nowa rejestracja konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło