Opony przemysłowe

Opony przemysłowe są kolejną – obok ogumienia rolniczego oraz opon ciężarowych – kategorią produktów, wśród których znajdziesz ogumienie wyjątkowo wytrzymałe, wydajne i niezawodne nawet podczas prac w trudnych warunkach. Asortyment obejmuje wysokiej klasy opony przemysłowe przystosowane do takich maszyn i urządzeń budowlanych jak ładowarki, koparki, wózki widłowe, podnośniki oraz innych. Oferujemy ogumienie przemysłowe o zróżnicowanej budowie: diagonalne, diagonalne z opasaniem oraz radialne. Wybierając opony przemysłowe, szczególną uwagę należy zwrócić na jego typ, rozmiar felgi docelowej oraz rodzaj i głębokość bieżnika. Jeśli masz jakieś wątpliwości, pomocy w wyborze z przyjemnością udzielą nasi konsultanci.

Zanim dokonasz zakupu, zastanów się, w jakich warunkach będą pracowały maszyny budowlane wyposażone w nowe opony. Pomyśl także o tym, jaką konstrukcję powinno mieć ogumienie – bardzo istotna jest grubość bieżnika, czyli warstwy opony stycznej z powierzchnią, po której będzie poruszał się pojazd. Inny bieżnik powinny mieć opony dla używanego w magazynie wózka widłowego, inny – dla maszyn pracujących na grząskim terenie. Tu, podobnie jak w przypadku ciężarowych opon budowlanych, lepiej sprawdzi się agresywny bieżnik, który nie pozwoli koparce bądź innemu urządzeniu ugrzęznąć w błocie.

Chcemy, by każdy Klient mógł kupić naszym sklepie internetowym bądź stacjonarnie, w naszej hurtowni opon w okolicach Krakowa, opony przemysłowe spełniające wszystkie jego wymagania – niezależnie od budżetu przeznaczonego na zakup. Wobec tego w asortymencie znajdziesz wiele modeli w niskich cenach o zadowalającej jakości. Przekonaj się sam. Sprawdź szczegóły już teraz!

Jest 76 produktów.

Pokazano 1-24 z 76 pozycji
Aktywne filtry
Nowa rejestracja konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło