Opony rolnicze

Nasza oferta specjalistycznego ogumienia obejmuje opony rolnicze w atrakcyjnych cenach. Asortyment jest rozbudowany, gdyż rolnictwo jest dla nas bardzo ważnym elementem gospodarki. Wielkoobszarowe gospodarstwa rolne z całej Polski stanowią grupę naszych strategicznych Partnerów; dużą część Klientów tworzą także indywidualni rolnicy.

W asortymencie opon dla rolników znajdują się opony do traktorów, kombajnów, przyczep rolniczych. Dbamy o to, by Klienci mieli dostęp do wysokiej jakości ogumienia dla każdej maszyny rolniczej – tej do upraw międzyrzędowych, przeznaczonej do pracy na polu czy w lesie. W naszym sklepie internetowym sezon trwa przez cały rok, a dostawa jest zawsze darmowa!

Wytrzymałe opony specjalistyczne do traktorów i innych maszyn rolniczych

Prowadzenie działalności rolniczej jest możliwe z dostępem do maszyn, które wymagają opon o maksymalnej wytrzymałości i wydajności i – właśnie takie opony kupisz w naszym sklepie. Jako sprzedawcy innych niezwykle solidnych opon, czyli opon ciężarowych, dobrze wiemy, jakie parametry musi spełniać niezawodne ogumienie ciężkich pojazdów, które sprawdzi się w trudnych warunkach. Rolnikom oferujemy opony rolnicze, które nie ugniatają gleby i nie dewastują plonów podczas pracy. Prowadzimy stałą współpracę z producentami specjalistycznych opon, którzy nieustannie udoskonalają swoje produkty – tak by mogły one osiągać coraz wyższą prędkość i wyższe przebiegi na obniżonym ciśnieniu w oponie oraz wyróżniały się dużą wytrzymałością w stosunku do wysokiej mocy maszyny rolniczej.

Wybór najlepszego dla Twoich maszyn ogumienia rolniczego może być wyzwaniem, dlatego zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania fachowej porady. Zapraszamy również na wymianę opon rolniczych do naszego serwisu pod Krakowem.

Jest 142 produktów.

Pokazano 1-24 z 142 pozycji
Aktywne filtry
Nowa rejestracja konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło