Opony ciężarowe

Potrzebne opony ciężarowe do przejazdów międzynarodowych, regionalnych, budowlanych? Wszystkie rodzaje opon do samochodów ciężarowych znajdziesz w naszej ofercie. Prowadzimy sprzedaż opon o różnych sposobach montażu: napędowych, prowadzących oraz naczepowych. W sprzedaży mamy jedynie bardzo dobre jakościowo, niezawodne ogumienie ciężarowe cenionych producentów w przystępnych cenach. Wszystkie opony dostępne do zakupu są nowe i objęte gwarancją.

Opony TIR do transportu międzynarodowego i regionalnego

Oferujemy opony ciężarowe do transportu międzynarodowego – charakteryzujące się niskim oporem toczenia oraz mało agresywną rzeźbą bieżnika. Proponujemy wyłącznie ogumienie o doskonałych parametrach, które zapewnia kierowcy duży poziom bezpieczeństwa, wytrzymuje bardzo długie przebiegi oraz pozwala zmniejszyć zużycie paliwa: czyli spełnia trzy najważniejsze warunki stawiane tego typu oponom. Nasze ciężarowe ogumienie do transportu regionalnego także wyróżnia się najwyższą jakością i sprawdza się niezawodnie nawet w trudnych warunkach drogowych – w tej kategorii znajdziesz u nas największy na polskim rynku wybór opon TIR. Z myślą o Klientach pracujących w terenie o utrudnionym dostępie, w asortymencie umieściliśmy ciężarowe opony budowlane – o bardzo mocnej konstrukcji, z tak zaprojektowanym bieżnikiem, by pojazd nie utknął na grząskim terenie.

Wszystkich kierowców ciężarówek zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą opon ciężarowych, w  tym również niezawodnych opon całorocznych różnych producentów. Mieszkańców Krakowa i województwa małopolskiego dodatkowo zapraszamy do naszego stacjonarnego sklepu z oponami ciężarowymi i serwisu TIR, gdzie możemy dobrać opony o idealnym rozmiarze, gwarantujące pełne bezpieczeństwo, oraz od razu je założyć.

Jest 180 produktów.

Pokazano 1-24 z 180 pozycji
Aktywne filtry
Nowa rejestracja konta
Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło